Forum Kuralları

PHP ve MySQL ile ilgili yardım taleplerinizi paylaşabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Mesajlar: 390
Kayıt: 11 Şub 2009, 22:57

Forum Kuralları

Mesaj gönderen Gökhan » 12 Şub 2009, 20:01

Bu forum, belirtilen konularda, bilgi paylaşımı yapmak, ve özellikle yeni başlayan kullanıcılara yardımda bulunmak amacı ile kurulmuştur. Lütfen forumun sağlıklı işleyebilmesi için, aşağıdaki kuralları okuyunuz.

- Tanıtımı yapılan, sitesine link verilen, indirme linki verilen ya da zaman zaman kopyasını alarak kendi sunucumuzdan dağıttığımız hiç bir program ya da scriptin garantisi yoktur. Program ve Scriptler olduğu gibi sunulmaktadır. Yaşanabilecek sıkıntı ya da gözlemlediğiniz eksiklikleri veya bir destek talebinizi yine ilgili script ya da program linkinin bulunduğu bölümde dile getirebilirsiniz. Böylece bir paylaşım platformu oluşturulmuş olacak ve sorunuza ya da bildiriminize cevap verebilecek başka üyelerimiz olabilecektir. İndirdiğiniz her türlü programı mutlaka güncel bir virüs programı ile taramanızı tavsiye ederiz. Buradan link alarak, ya da doğrudan indirip kullandığınız her türlü program ve scriptte, sorumluluk tamamen size aittir.

- Telif hakları ile korunan ve/veya dağıtımı yasak olan her türlü dosya, program ve benzeri materyalin, yüklenmesi ya da linklerinin verilmesi, warez, crack, hack konuları yasaktır.

- Yasalara ve genel ahlaka aykırı, dini ve siyasi içerikli mesaj göndermek ve yasaklanmış ya da yasalara aykırı her türlü dosya, program ve benzeri materyalin, paylaşılması ya da linklerinin verilmesi yasaktır.

- Her kullanıcı, foruma gönderim yapmak istediği taktirde foruma üye olmalıdır ve bir kullanıcı adı seçerek, şifre belirlemeli ve geçerli bir email adresi vermelidir.

- Başka bir üyenin kullanıcı adı ile giriş yapmak yasaktır.

- Forumda belirtilen konular dışında mesaj göndermeyiniz.

- Lütfen açacağınız konuların, daha önceden açılıp açılmadığını, arama bölümünü kullanarak araştırınız.

- Başlıkları, ilgili forumlar altında açınız.

- Konuyu amacından saptıracak mesajlar atmak, kişisel tartışmalara girmek, kişi ya da gruplara yönelik sözlü saldırılarda bulunmak, tehtid ve benzeri mesajlar yasaktır.

- Her gönderimden, gönderen kişi sorumludur, site sahibi ya da forum yönetimi sorumlu tutulamaz.

- Forum Yönetimi, gerekli gördüğü hallerde, bir mesajı başlığı ya da forumu silebilir, konu ya da mesajları taşıyabilir.

- Forum yönetimi, bir üyenin foruma erişimini süreli ya da süresiz durdurabilir.

- Ayrıca üye olurken okuduğunuz/okuyacağınız kurallar da geçerli olacaktır.

- Forum yönetimi, bu maddelere ekleme ya da bu maddelerde değişiklik yapabilir, lütfen belirli aralıklar ile bu bölümü ziyaret ediniz.

Teşekkür Ederiz.

Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 1 misafir