Wamp Server 2.0

Test server, local de geliştirme için windows üzerinde çalışan sunucu programları ve Geliştirme, editör programları.
Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Re: Wamp Server 2.0

Mesaj gönderen Gökhan » 03 Haz 2009, 21:56

RedAndGreen yazdı:ben appserver kullanıyorum aynı şey dimi???
Wamp Server windows üzerinde çalışmaları test amaçlı kullanılan PHP destekli apache web server ve mysql sunucu yazılımlarını sunan bir programdır, bu işlemleri yapan herhangi başka bir yazılımı da elbette kullanabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
yakupcevik
Üye
Üye

Selam Hocam Nasılsınız Ben YakupÇevik Siniftaki İlk Sıradaki

Mesaj gönderen yakupcevik » 19 Eki 2009, 14:02

selam Gökhan hocam nasılsınız ben YakupÇEVİK Sınırfaki İlk Sırada 1/ß :) Web Programciliğinda ..

yakup_cevik94@hotmail.com

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Re: Selam Hocam Nasılsınız Ben YakupÇevik Siniftaki İlk Sıradaki

Mesaj gönderen Gökhan » 19 Eki 2009, 22:54

yakupcevik yazdı:selam Gökhan hocam nasılsınız ben YakupÇEVİK Sınırfaki İlk Sırada 1/ß :) Web Programciliğinda ..

yakup_cevik94@hotmail.com
Merhaba Yakup.

Kullanıcı avatarı
Vasaline
Üye
Üye

Mesaj gönderen Vasaline » 03 Haz 2010, 14:44

Hocam Merhabalar wamp serverda Parse error: parse error in C:\wamp\www\bossite\bot_cek.php on line 6
hatası alıyorum yanlış hatırlamıyorsam php.ini dosyasından bişey yapıoduk ve bu hata düzeliyordu yardımcı olma imanınız varmıdır acep?

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Gökhan » 03 Haz 2010, 17:39

Vasaline yazdı:Hocam Merhabalar wamp serverda Parse error: parse error in C:\wamp\www\bossite\bot_cek.php on line 6
hatası alıyorum yanlış hatırlamıyorsam php.ini dosyasından bişey yapıoduk ve bu hata düzeliyordu yardımcı olma imanınız varmıdır acep?
Parse error bir ifadenin sonlandırılmamasından kaynaklanan hata, php.ini ile alakası yok.

Örnek Olarak;

Kod: Tümünü seç

$site="www.phpindir.net"
echo $site;
bu örnekte ikinci satırın sonunda kullandığımız noktalı virgülü, birinci satırda kullanmayı unutuğumuz için parse error hatası alacağız.

Ha eğer ben hataları görmeyeyim diyorsan php dosyanın başına şunu ekleyebilirsin.(kodlamayı yaptığın php dosyasından bahsediyorum php.ini den değil)

Kod: Tümünü seç

error_reporting(0);

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir