Fotoğraf Galeri Scripti(4imagesGallery)

Açık Kaynak Ücretsiz Hazır PHP Scriptlerini, scriptler hakkında bilgileri, linkleri paylaşabilirsiniz. Kendi scriptlerinizi tanıtabilir, test sayfalarına link verebilirsiniz. İncelediğiniz scriptler hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Re: Fotoğraf Galeri Scripti(4imagesGallery)

Mesaj gönderen Gökhan » 18 Mar 2009, 19:55

sanalsystem yazdı:
bu sölediklerinden walla hiç bir şey anlamadım ben acemiyim ona göre biraz daha basitleştirirsen ii olur
Dil dosyası sorunsuz çalışıyor, klasör isminde bir sorun olabilir ya da install.php bu klasörde bulunamıyor olabilir.

Kurulum dosyaları zaten kurulum bittikten sonra silineceği için, turkce klasörünün içindeki install.php yi english klasöründeki install.php nin yerine koyarsanız, ingilizce kurulumda da Türkçe dosyası ile sorunsuzca kurulum yapabilirsiniz.

Özetle, turkce klasöründeki install.php yi english klasörüne yükleyerek, kurulumu ingilizce seçeneği ile yapın. Kurulumdan sonra yönetim panelinden dili Türkçe olarak ayarlayarak kullanabilirsiniz.

sanalsystem
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalsystem » 18 Mar 2009, 21:40

ayrıca install.php(türkçe olanı) english e attım

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Gökhan » 19 Mar 2009, 00:13

Bir kaç değişik sunucuda daha denedim ve sorunsuz çalışıyor, sorun sunucu ayarlarınız ile ilgili olabilir ayrıca 1.7.6 versiyonu için bir dil paketini yeniden düzenleyip ekledim bir de onu deneyin diyeceğim ama zaten install.php dosyaları birebir aynı bu nedenle sorununuz düzelmeyecektir, şu an için başka bir önerim yok. Varsa scripti başka bir sunucuda da deneyiniz (Linux/Apache önerilir), mevcut sunucunuzun ayarları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

sanalsystem
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalsystem » 19 Mar 2009, 15:59

sana fp şifresini ve kullanıcı adını ö.m ile göndereyim sen bana dosyalrı doğru biçimde at bende oradan pc ye indirip asıl siteme ekleyeyim olur mu?

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Gökhan » 19 Mar 2009, 20:03

sanalsystem yazdı:sana fp şifresini ve kullanıcı adını ö.m ile göndereyim sen bana dosyalrı doğru biçimde at bende oradan pc ye indirip asıl siteme ekleyeyim olur mu?
Buna gerek yok, zaten dosyalarda bir sorun yok, asıl siteniz farklı bir sunucuda ise doğrudan yükleyebilirsiniz, tüm dosyalar zaten sorunsuz çalışıyor. Kurulumu yerinde yapmanız gerekir ki veritabanı tabloları oluşsun, sonradan taşımak daha zor olabilir sizin için.

sanalsystem
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalsystem » 19 Mar 2009, 20:45

teşekkürler elinizde başka foto galeri scripti varsa bana link verin (yorumlu olacak)(türkçe olacak)

sanalsystem
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalsystem » 20 Mar 2009, 16:00

oleyyyyyyyyyyyyyyyyy

tmm dır usta kurulumda hata yapmışımm script oldu :D:( ama bir sorun var türkçe karakterler bozuk çıkıyor onu da halletsen kralsın

sanalsystem
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalsystem » 20 Mar 2009, 16:14

ayrıca bununla ilgili teknik desteği nereden alacaz

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Gökhan » 20 Mar 2009, 17:14

sanalsystem yazdı:oleyyyyyyyyyyyyyyyyy

tmm dır usta kurulumda hata yapmışımm script oldu :D:( ama bir sorun var türkçe karakterler bozuk çıkıyor onu da halletsen kralsın
Kurulum bittikten sonra karakter sorunu düzeliyor, bununla ilgili düzenleme main.php dil dosyasında yapılmıştır.

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Gökhan » 20 Mar 2009, 17:16

sanalsystem yazdı:ayrıca bununla ilgili teknik desteği nereden alacaz
Scriptin anasayfasından foruma erişebilirsiniz, orda her türlü sorun tartışılıyor, o bölümleri inceleyebilirsiniz, Türkçe başlıklar da var.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir