[İSTEK] Kişisel Site Scripti

Açık Kaynak Ücretsiz Hazır PHP Scriptlerini, scriptler hakkında bilgileri, linkleri paylaşabilirsiniz. Kendi scriptlerinizi tanıtabilir, test sayfalarına link verebilirsiniz. İncelediğiniz scriptler hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
EhemmiyetsiZ
Yeni Üye
Yeni Üye

[İSTEK] Kişisel Site Scripti

Mesaj gönderen EhemmiyetsiZ » 06 Eyl 2011, 12:11

Aşağıdaki Gibi Bir Kişisel Web Sitesi Yapmak İstiyorum Böyle Bir Script Yada Buna Yakın Benzer Bir Script Elinde Olan Varsa Paylaşabilir mi Acaba.

Kod: Tümünü seç

http://yourprofolio.com/sticktacular

Kullanıcı avatarı
Gökhan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Re: [İSTEK] Kişisel Site Scripti

Mesaj gönderen Gökhan » 06 Eyl 2011, 18:18

Bu site özel yapılmış sanırım ancak bilinen hazır içerik sitelerine buna benzer temalar olduğunu görmüştüm, en azından hazır bir içerik scriptine ligthbox uygulanarak ve tema üzerinde bazı değişiklikler ile benzeri bir site elde edilebilir.

EhemmiyetsiZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen EhemmiyetsiZ » 07 Eyl 2011, 11:35

Gökhan yazdı:Bu site özel yapılmış sanırım ancak bilinen hazır içerik sitelerine buna benzer temalar olduğunu görmüştüm, en azından hazır bir içerik scriptine ligthbox uygulanarak ve tema üzerinde bazı değişiklikler ile benzeri bir site elde edilebilir.
Bu bir script eskiden ücretsizdi şimdi ücretli olarak satılıyor. google aramalarında çıkıyor ücretsiz olan ama linkleri ölmüş hepsinde.

Özgür
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Özgür » 10 Eyl 2011, 15:22

Link çalışmıyor

Özgür
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Mesaj gönderen Özgür » 10 Eyl 2011, 16:28

Aynısını free bulamadım. 10 dolara satılan bir theme bu araştırdım. Bir lightbox versiyonunda aynı özellik vardı görmüştüm.

Kullanıcı avatarı
Rufat
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rufat » 21 Haz 2012, 21:54

biraz jquery ve ajax kullanarak yapabiliriz. biraz php biliyorum, admin panel icin, isterseniz yardim edebilirim.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir